مقالات, مقالات کیس کامپیوتر

بهترین کیس های گیم مکس (کیس گیمینگ) ۲۰۲۲

خرید کیس گیم مکس

ما در اینجا قصد داریم به بهترین کیس های گیم مکس بپردازیم. شما می توانید برای خرید کیس های گیم مکس با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید. ما در اینجا به ۱۶ مورد از کیس های گیم مکس میپردازیم و خصوصیات آن را بیان میکنیم .کیس های گیم مکس که جدیدا در دل خیلی از مخاطب ها جا گرفته و کیس هایی با قیمت مناسب و کیفیت خوبی برخوردار است . با توجه به قیمت مناسب کیس گیم مکس نسبت به کیس های گیمیگ کولر مستر ، مسترتک ، کورسیر ، ایسوس و … و همچنین طراحی زیبا و منحصر به فرد باعث شده مخاطبان به سمت کیس های گیمینگ گیم مکس روی بیاورند.

 

۱-کیس گیم مکس Brufen C1

شاسی بازی GameMax Brufen C1 COC که برای راه حل خنک کننده CPU نسل دهم سیستم اینتل متولد شده است، COC Cooling & Over-Clocking است که به معنای اورکلاک خنک کننده است. این یک نوع جدید از ساختار اتلاف حرارت است. یک توربوفن به برد اصلی شاسی اضافه شده است تا یک کانال هوای هدفمند جدید از نوع T در داخل سیستم PC ایجاد کند تا به خنک کردن لوازم جانبی مختلف در سیستم PC کمک کند.

این فناوری COC همچنین دارای دو پتنت اختراع و دو پتنت ساختاری است که فناوری جدیدی است که توسط برند GameMax پس از صدها بار تحقیق و توسعه در ترکیب با خواسته های گروه های مختلف مصرف کننده در بسیاری از کشورهای جهان توسعه یافته است. فن ۳x120mm ARGB از پیش نصب شده در جلو و ۱x120mm فن ARGB در پشت، ۱xCOC توربوفن اضافی روی صفحه مادربرد، نور ARGB و حالت RGB که از طریق V2.0 PWM+ARGB HUB کنترل می‌شود، جریان هوای بزرگ و جلوه‌ای عالی دارد. و به این کیس تعادل عالی بین سبک و RGB می دهد.

Brufen C1 می تواند تا ۸ فن را پشتیبانی کند و دارای هاب V2.0 PWM ARGB است که از هدر ARGB 3 پین برای اتصال مستقیم به مادربرد پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فن ها و نوار LED خود را از طریق نرم افزار ارائه شده mobo کنترل کنید.

*** همراهان گرامی برای خرید کیس گیم مکس Brufen C1 با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

مشخصات ، قیمت و خرید کیس گیم مکس Brufen C1

 

۲-کیس گیم مکس Diamond White:

گیم مکس کاملاً جدید برای سال ۲۰۲۲ مفتخر است که کیس بازی رایانه شخصی Diamond COC Mid-Tower را معرفی می کند. این کیس که با سهولت ساخت طراحی شده و با زیبایی شناسی ممتاز به پایان رسیده است برای کسانی است که می خواهند به سطح بعدی بدون شکستن بانک بروند.
طراحی درب کشویی، باز و بسته شدن آسان، پنل جلویی دارای یک کنترلر داخلی نوار ARGB است، جلوه کاملی از الماس دارد و نوار LED طیفی که توازن کامل بین سبک و RGB را به این کیس می‌دهد. شاسی خنک‌کننده و اورکلاک COC، فن توربوی فعال COC و ورودی هوای T شکل، فناوری خنک‌کننده مستقیم مادربرد، فشار باد مثبت را برای کمک به اتلاف گرمای مادربرد فراهم می‌کند.

*** برای خرید کیس گیم مکس Diamond White با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

خرید کیس گیم مکس Diamond White

 

 

۳-کیس گیم مکس TYPHOON COC:

کیس گیمینگ GameMax Typhoon ATX و شاسی بازی خنک کننده و اورکلاک (COC)، راه حل فعال کنترل دمای مادربرد، طراحی پتنت COC Cooling & Over-Clocking است که به معنای اورکلاک خنک کننده است. این یک نوع جدید از ساختار اتلاف حرارت است. یک توربوفن به برد اصلی شاسی اضافه می شود تا یک کانال هوای هدفمند جدید از نوع T در داخل سیستم PC ایجاد کند تا به خنک کردن لوازم جانبی مختلف در سیستم PC کمک کند.

این فناوری COC همچنین دارای دو پتنت اختراع و دو پتنت ساختاری است که فناوری جدیدی است که توسط برند GameMax پس از صدها بار تحقیق و توسعه در ترکیب با خواسته های گروه های مختلف مصرف کننده در بسیاری از کشورهای جهان توسعه یافته است. پنل جلویی یک نوار ARGB از پیش نصب شده و جلوه نور ۴ برابری ARGB از طریق HUB داخلی است، جریان هوای بزرگ و جلوه ای عالی می دهد و نوار LED طیفی برای ایجاد تعادل کامل بین سبک و RGB به این کیس تعبیه شده است.

 

*** برای خرید کیس گیم مکس TYPHOON COC با مشاوران گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

 خرید کیس گیم مکس TYPHOON COC

۴-کیس گیم مکس DRACO XD :

Draco XD با پنکه جدید Dual RING ARGB قاب میانی برج. این کیس که با سهولت ساخت طراحی شده و با زیبایی شناسی ممتاز به پایان رسیده است برای کسانی است که می خواهند به سطح بعدی بدون شکستن بانک بروند. پنل جلویی از پیش نصب شده ۴x120mm فن حلقه ای دوگانه با حالت نور ARGB که از طریق HUB داخلی کنترل می شود، جریان هوای بزرگ و جلوه ای عالی را ارائه می دهد و نوار LED طیفی که توازن کاملی را بین سبک و RGB ایجاد می کند.

Black Hole می تواند تا ۵ فن را پشتیبانی کند و دارای یک هاب RGB طیف با یک هدر ARGB 3pin برای اتصال مستقیم به مادربرد است و به شما امکان می دهد فن ها و نوار LED خود را از طریق نرم افزار ارائه شده mobo کنترل کنید.

*** برای خرید کیس گیم مکس DRACO XD با مشاوران گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

 

۵-کیس گیم مکس NINJA COC :

GameMax Ninja COC، نوار RGB آدرس پذیر دوگانه با حالت نوری مختلف، کانال جریان هوا T شکل با ثبت اختراع COC (شاسی خنک کننده و اورکلاک)، که فن فعال توربو روی صفحه مادربرد، برای کمک به اتلاف سریع گرمای مادربرد، همراه با COC Ninja طراحی دقیق دارد. فولاد با ضخامت ۰.۸ میلی متر

 

*** برای خرید کیس گیم مکس NINJA COC با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

کیس گیم مکس NINJA COC

 

۶- کیس گیم مکس CONTAC COC BR :

قاب میانی برج GameMax Contac Turbo دارای پنجره شیشه‌ای با یک پیچ منحصربه‌فرد است و به همراه فن ۱۴ سانتی‌متری ARGB در جلو و فن ۱۲ سانتی‌متری در عقب، می‌توانید نور و فن‌های ARGB را از طریق GameMax V2.0 PWM+ کنترل کنید. کنترلر Rainbow HUB از قبل نصب شده است، در حالی که کاهش نویز تطبیقی ​​از طریق کنترل های PWM بهینه می شود. شامل ۱ x 12cm فن توربو COC، شاسی بازی GameMax Contac Turbo، که برای سیستم خنک کننده CPU نسل ۱۰ اینتل متولد شده است، COC Cooling & Over-Clocking است که به معنای اورکلاک خنک کننده است.

این یک نوع جدید از ساختار اتلاف حرارت است. یک فن توربو به برد اصلی شاسی اضافه شده است تا یک کانال هوای هدفمند جدید از نوع T در داخل سیستم PC ایجاد کند تا به خنک کردن لوازم جانبی مختلف در سیستم PC کمک کند. علاوه بر این، شامل کابل همگام‌سازی ۱x ARGB است که به کاربر اجازه می‌دهد هنگام پخش نور ARGB خنده‌دارتر شود، تعویض دستی آسان یا حالت SYNC از طریق سوئیچ RGB بالایی است. پنکه رنگین کمان ARGB 12 سانتی متری از قبل نصب شده است تا زیبایی ساختمان شما را همانطور که در پنل شیشه ای خیره کننده Contac دیده می شود بهبود بخشد.

*** برای خرید کیس گیم مکس CONTAC COC BR با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

خرید  کیس گیم مکس CONTAC COC BR

 

۷-کیس گیم مکس Aero Mini :

Aero Mini Mesh Micro-ATX Gaming Case 4xARGB، با کنترلر ARGB و PWM HUB نصب شده، همچنین یک قاب کامپیوتر جمع و جور ساخته شده از پنل جلویی کاملا مشبک، همراه با فن ARGB 4×۱۲ سانتی متری برای حداکثر خنک کننده است. شاسی داخلی فضای غنی تری برای نصب اجزای بیشتر دارد، با یک پنجره شیشه ای با طراحی آسان باز شده، شاسی داخلی سفید با نصب شفاف تر در داخل و بهبود نورهای ARGB روشن تر تمرکز بر جریان هوا، طراحی توری ضد گرد و غبار جلو برای ورودی هوای سرد مستقیم جریان هوا، شیشه سکوریت با طراحی آسان در باز شدن با آهنربا طرح داخلی دوگانه بهینه شده برای حداکثر جریان هوا یا خنک کننده آب پیشرفته. پشتیبانی از رادیاتور ۲۴۰ میلی متری در جلو اجازه ندهید اندازه جمع و جور که می بینید فریب بخورد، این کوچولو با اجزای اندازه کامل کار می کند و در عین حال فضای نصب جادار را ارائه می دهد.

*** برای خرید کیس گیم مکس Aero Mini با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

قیمت و خرید کیس گیم مکس Aero Mini

 

۸-کیس گیم مکس CYCLOPS BR :

پنکه GameMax Cyclops Micro ATX 2PCS ARGB از پیش نصب شده، درگاه USB3.0، پنل کناری شیشه‌ای باز شونده، برج کیس کامپیوتر گیمینگ Airflow
⚡ذخیره داخلی جادار: این کیس برج Micro ATX به شما انعطاف پذیری برای ساختن سیستم می دهد. از مادربرد Mini-ITX/Micro ATX پشتیبانی می کند.
⚡جریان هوای قدرتمند: می تواند گزینه های اندازه بیشتری را برای کاربران ایجاد کند. ۵ فن: ۲ x جلو، ۱ x عقب، و جلو: ۱۲۰MM/240MM خنک کننده مایع.
⚡جلو مش فلزی شیک: توری فلزی پانل جلویی بزرگ و توری بالایی اجازه حداکثر جریان هوا را می دهد که خنک کننده منبع تغذیه شما را فراهم می کند تا همه چیز ثابت بماند. طراحی متقارن یک سبک مد را نشان می دهد و کلیت را خنک جلوه می دهد.
⚡طراحی باز شدن درب: شیشه سکوریت با مکش مغناطیسی طراحی شده است که جداسازی و نصب لوازم جانبی کامپیوتر را آسان و رایگان می کند.

*** برای خرید کیس گیم مکس CYCLOPS BR با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

قیمت و خرید  کیس گیم مکس CYCLOPS BR

 

۹- کیس گیم مکس ABYSS TR :

نسخه جدید GameMax Abyss-TR ارتقا یافته با یک آینه بی نهایت با نورپردازی LED رنگین کمان (آدرس پذیر) در جلو و یک پنل جلویی و پانل جانبی با شیشه سکوریت. مهمترین ویژگی تنظیم مستقیماً در چشم با یک آینه بی نهایت یکپارچه هوشمند در جلو است. این توهم نوری توسط یک جلو شیشه ای متشکل از یک آینه بیرونی یک طرفه ایجاد می شود که تا حدی نور را در سمت داخلی خود منعکس می کند و تا حدی به بیرون شفاف است و یک آینه کاملاً بازتابنده در داخل که به موازات آن قرار گرفته است.

نور ساطع شده توسط یک نوار LED رنگین کمان آدرس پذیر که در شکاف اطراف دیوارها چیده شده است، بین دو آینه به عقب و جلو بازتاب می شود، به این ترتیب، با هر بازتاب، بخشی از نور به طور قابل مشاهده به بیرون نفوذ می کند و در نهایت جلوه بصری ایجاد می کند. این اصل مطابق با آینه های بازجویی های پلیسی است که اغلب در سریال ها و فیلم های جنایی نشان داده می شود و AURA SYNC آماده است!

 

*** برای خرید کیس گیم مکس ABYSS TR با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

۱۰ – کیس گیم مکس ROCKSTAR :

کاملاً جدید برای ۲۰۲۱ GameMax مفتخر است که قاب بازی RockStar Mid-Tower PC را معرفی می کند. با سهولت ساخت طراحی شده و با شیشه سبک ARGB به همراه شیشه جلویی در حالت نور ARGB، شیشه دو نوری تکمیل شده است. آن را با یک ARGB V3.0 PWM، ARGB، کنترل از راه دور، با جلوه بی نظیری که مدل نور را در سطح شیشه ای دوگانه همگام سازی می کند.

RockStar می تواند تا ۵ فن را پشتیبانی کند و با یک هدر ARGB 3pin برای اتصال مستقیم به هر فن یا نوار به HUB ارائه می شود که به شما امکان می دهد فن ها و نوار LED خود را از طریق سیستم عامل داخلی کنترل کنید. RockStar 2 دارای یک پوشش PSU تمام طول، محفظه‌های HDD مجزا و حفره‌های برش‌خورده فراوان برای مدیریت کابل است که به این معنی است که کیس سبک، عملکرد و تجربه نهایی را ارائه می‌دهد.

*** برای خرید کیس گیم مکس ROCKSTAR با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

 

۱۱- کیس گیم مکس Starlight FRGB Black :

StarLight به FRGB 12 سانتی متری ارتقا یافته است تا جلوه های نوری بهتری مانند نسخه ۲۰۰۲ ایجاد کند. آن را با یک پانل جلوی شفاف پلاستیکی اکریلیک و با یک پنجره کناری اکریلیک ارائه می شود که جذاب تر است. فن‌های ۴x ثابت RGB 12 سانتی‌متری جلو و عقب، سبکی منحصربه‌فرد به کیس می‌دهند و در عین حال سیستم را خنک نگه می‌دارند. همچنین قسمت جلویی می تواند از رادیاتور ۲۴۰ میلی متری پشتیبانی کند

. پورت های ورودی/خروجی به راحتی در بالای کیس قرار گرفته اند و دسترسی راحت تر را به کاربر می دهند و فضای داخلی کاملا مشکی دارند. با در نظر گرفتن ایمنی، لبه‌های StarLight همگی چرخانده می‌شوند تا مطمئن شوند در حین ساختن سیستم هیچ آسیبی وجود ندارد. StarLight از انواع مادربردهای زیر پشتیبانی می کند: ATX، Micro ATX و Mini-ITX.

*** برای خرید کیس گیم مکس Starlight FRGB Black با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

۱۲- کیس گیم مکس SHINE G517 :

مدل GameMax Shine G517 چراغ نواری رنگین کمانی عالی شما را در پنل جلویی قرار می دهد که می تواند توسط کنترلر داخلی برنامه ریزی شود، بیش از ۱۰۰ حالت برای انتخاب شما گنجانده شده است، همچنین دارای یک فن آدرس پذیر رنگین کمانی ۱۲ سانتی متری است که در عقب ثابت شده است، بهترین خنک کننده را در داخل ایجاد می کند و رنگ SYNC را دریافت می کند.

تغییرات تطبیق با نوارهای رنگین کمان جلو فضای داخلی غنی مدل درخشان GameMax می تواند از نصب مادربرد ATX با برد کامل پشتیبانی کند و Side با پنل شیشه ای سکوریت شده برای تمیز کردن و مراقبت از سیستم رایانه شخصی بازی مونتاژ شده است. با قابلیت انتقال سریع داده USB3.0 و کنترل آسان سوئیچ RGB توسط کاربران.

*** همراهان گرامی برای خرید کیس گیم مکس SHINE G517 با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

۱۳ – کیس گیم مکس G561 FRGB :

FRGB، قاب ۰.۵ میلی‌متری مشکی، شاسی مشکی با طراحی پیشرفته PSU، نصب آسان و ایجاد جریان هوای یکپارچه. دارای فن های LED با رنگ ثابت ۳×۱۲ سانتی متر، برای ظاهر رنگارنگ و همچنین پنل بالایی با سرعت بالا USB3.0*1+USB2.0*2، پورت HD_Audio شاسی دارای پیچ دستی عقب، قفس HDD با کیت بدون ابزار است. به کاربر اجازه می دهد کامپیوتر را به راحتی مونتاژ کند.
addotopmal پانل بدون قاب جانبی Full Transparent در سمت چپ کارت
حداکثر VGA (طول): ۳۷۰ میلی متر
حداکثر خنک کننده CPU (ارتفاع): ۱۵۶ میلی متر

*** برای خرید کیس گیم مکس G561 FRGB با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید .

 

۱۴ – کیس گیم مکس MINI ABYSS :

نسخه جدید Micro ATX GameMax Mini Abyss H608 با یک آینه بی نهایت با نورپردازی LED رنگین کمان (آدرس پذیر) در جلو و یک پنل جلویی و پانل جانبی با شیشه سکوریت. مهمترین ویژگی تنظیم مستقیماً در چشم با یک آینه بی نهایت یکپارچه هوشمند در جلو است. این توهم نوری توسط یک جلو شیشه ای متشکل از یک آینه بیرونی یک طرفه ایجاد می شود که تا حدی نور را در سمت داخلی خود منعکس می کند و تا حدی به بیرون شفاف است و یک آینه کاملاً بازتابنده در داخل که به موازات آن قرار گرفته است.

*** برای خرید کیس گیم مکس MINI ABYSS با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

۱۵- کیس گیم مکس RAINBOW M911 :

GameMax M911 Rainbow، کیس برجی جدید ATX با طراحی ساده و کلاسیک که از پنل جلویی شیشه سکوریت ساخته شده است. شامل ۴ عدد فن ۱۲۰ میلی متری رنگین کمان با کنترل از راه دور، Black M911 را به یک راه حل ایده آل برای علاقه مندان به بازی و یک راه حل خنک کننده عالی برای کمک به پایین نگه داشتن دمای کامپیوتر تبدیل می کند. نورپردازی RGB با بیش از ۲۰ روش برنامه ریزی شده قابل آدرس دهی است، ۲ x USB3.0 و ۲ x USB2.0 در بالا قرار دارد که دسترسی آسان را به کاربر می دهد، پورت های I/O به شما امکان می دهند به اکثر دستگاه های ذخیره سازی رسانه متصل شوید. .

قاب برج M911 ساخته شده از فولاد ۰.۸ میلی متری و پشتیبانی از نصب مادربرد بزرگ E-ATX/ATX برای تطبیق اجزای اصلی بازی.

*** برای خرید کیس گیم مکس RAINBOW M911 با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

۱۶ – کیس گیم مکس Moon Light FRGB White :

قاب بازی FRGB Mid-Tower جدیدترین مدل عرضه شده در سال ۲۰۲۰ است آن را با یک پانل جلوی شفاف پلاستیکی اکریلیک و با یک پنجره کناری اکریلیک ارائه می شود که جذاب تر است. مجموع فن‌های FRGB با رنگ ثابت ۴ برابری روشن در فن‌های جلو و عقب، ظاهری منحصربه‌فرد به کیس می‌دهد و در عین حال سیستم را خنک نگه می‌دارد. همچنین قسمت جلویی می تواند از رادیاتور ۲۴۰ میلی متری پشتیبانی کند.

پورت های ورودی/خروجی به راحتی در بالای کیس قرار گرفته اند و دسترسی راحت تر را به کاربر می دهند و فضای داخلی کاملا مشکی دارند. با در نظر گرفتن ایمنی، لبه‌های MoonLight همگی چرخانده می‌شوند تا مطمئن شوند در حین ساختن سیستم هیچ آسیبی وجود ندارد. MoonLight FRGB از انواع مادربردهای زیر پشتیبانی می کند: ATX، Micro ATX و Mini-ITX.

*** همراهان گرامی برای خرید کیس گیم مکس Moon Light FRGB White با کارشناسان گلکسی پیکسل تماس حاصل فرمائید.

 

قیمت و خرید  کیس گیم مکس Moon Light FRGB White

 

 

ما در اینجا با ۱۶تا از کیس های گیمینگ گیم مکس پرداختیم ، شما همراهان گرامی برای خرید هر یک از کیس های گیم مکس با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

منابع: 
gamemaxpc

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.