مقالات کیس کامپیوتر

کیس چیست؟

خرید کیس گیمینگ ارزان قیمت

قاب کامپیوتر یک محفظه است که شامل بسیاری از اجزای اصلی است. کیس کامپیوتر را سیستم ، جعبه ، برج ، محفظه و نام های دیگر نیز می نامند. بیشتر کیس ها از فلز ساخته شده است. همچنین از فولاد یا آلومینیوم تشکیل شده است و گاهی از پلاستیک نیز ساخته شده است.
***همراهان گرامی برای خرید کیس گیمینگ ارزان با مشاوران ما در تماس باشید.***

توابع مورد کامپیوتر:
توابع بسیاری از داشتن این مورد وجود دارد. اولاً ، ساختار این مورد کمک می کند تا همه اجزا ، مانند مادربرد ، در کنار هم قرار بگیرند تا به خوبی سازماندهی شوند. در مرحله دوم ، قاب کامپیوتر از آسیب رساندن ، آلودگی ، آسیب رساندن به حیوانات یا بچه ها و صدمه در اثر تداخل های الکتریکی محافظت کرده و آنها را نجات می دهد.

خرید قاب کیس

ثالثاً ، قاب کامپیوتر به حرکت مناسب هوا در اطراف قطعه کمک می کند تا آنها را خنک نگه دارد ، به خوبی کار کند و اگر دما بسیار بالا باشد ، اجزای سازنده را از آسیب خارج می کند. علاوه بر این ، رایانه ها به دلیل فنهایی که برای خنک کردن اجزای موجود در قاب کامپیوتر استفاده می شوند ، بسیار پر سر و صدا می شوند.

***همراهان گرامی برای استعلام قیمت کیس گیمینگ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

 استفاده از این مورد می تواند صدای کلی فن ها را کاهش دهد. سرانجام ، کیس های رایانه به عنوان زیبایی شناسی استفاده می شود ، بدین معنی که کیس های رایانه به جای مدار ، سیم و سایر اجزا ، جلوه زیبایی دارند. مردم به کارآیی اجزا مانند مدار یا مادربرد نگاه نمی کنند. آنها در مورد ظاهر خارجی رایانه در نظر می گیرند.

قاب کامپیوتر همچنین می تواند اجزای سازنده مانند قرار دادن هارددیسک اضافی را نیز ارتقا دهد. اکثر رایانه ها ، در جلوی واحد سیستم ، عناصر مهمی را که مردم مرتباً از آنها استفاده می کنند ، مانند درایو دیسک نوری ، اتصالات USB و سایر موارد در بر دارند.

خرید قاب کیس گیمینگ

داخل واحد سیستم رایانه چیست؟
هنگامی که شروع به باز کردن واحد سیستم می کنید ، به سختی می توانید انواع مختلف اجزا را تشخیص دهید. با این حال ، اگر به اجزای سازنده دقت کنید ، اجزای مختلفی را مشاهده می کنید که عبارتند از: مادربرد ، منبع تغذیه ، سیمهای متصل مختلف و سایر قطعات.

اولین جز مادربرد است. مادربرد یک برد مدار است که شامل اجزای رایانه یا سایر دستگاه ها است ، در یک دوره خاص اتصالات به مادربرد دیگر. یک طرف مادربرد به پشت واحد سیستم متصل است که به اتصال دهنده ها ، مانند اتصال به اینترنت ، اجازه می دهد تا به کامپیوتر دسترسی پیدا کنند. این همچنین شامل حافظه مهم در کامپیوتر است که حافظه RAM است.

***همراهان گرامی برای خرید کیس گیمینگ اسمبل شده با مشاوران ما در ارتباط باشید.***

خرید کیس گیمینگ اسمبل شده

 علاوه بر این ، درایو نوری برای دسترسی به CD \ DVD و استفاده از داده های CD \ DVD استفاده می شود. در قسمت جلویی واحد سیستم قرار گرفت. علاوه بر این ، منبع تغذیه برای تأمین توان سایر اجزای واحد سیستم مانند درایو نوری برای کار آنها استفاده می شود. اگر منبع تغذیه کار نکند ، اجزای موجود در واحدهای سیستم نیز کار نمی کنند زیرا قطعات برای انجام کار خود از برق استفاده می کنند.

*** بهترین کیس های گیمینگ ***

عوامل شکل:
واحدهای سیستم در اندازه و شکل متنوعی وجود دارند که به عوامل شکل بستگی دارند. فاکتورهای آن مادربرد ، منبع تغذیه و کیس کامپیوتر هستند و همه آنها در اندازه های مختلفی وجود دارند. فاکتورهای فرم باید برای انجام صحیح کار خود سازگار باشند.

نامهای مختلفی برای واحد سیستم وجود دارد که به اندازه واحدهای سیستم بستگی دارد ، مانند برج کامل ، برج کوچک ، مورد کوچک یا ضریب شکل کوچک و موارد دیگر. مدل های برج به صورت ایستاده ایستاده اند. با این حال ، برخی از مدل های دیگر به صورت مسطح قرار دارند ، که می تواند مانیتور را بالای این مدل ها قرار دهد تا مکان را نجات دهد.

خرید کیس گیمینگ ارزان قیمت

انواع قاب کامپیوتر:
کیس های رایانه ای انواع مختلفی دارند و متداول ترین آنها برج است. این برج می تواند به گروه های مختلفی که از نظر اندازه برج برج هستند ، طبقه بندی شود ، مانند برج های کوچک ، متوسط و بزرگ. تفاوت بین اندازه موارد به تعداد مختلف شکافها و تعداد دستگاه هایی که می توانند در موارد اضافه شوند بستگی دارد.

موارد کامل برج بسیار بزرگ هستند و ارتفاع این موارد می تواند در حدود یا بیشتر از ۷۶ سانتی متر باشد. علاوه بر این ، موارد فول برج شامل تعداد زیادی از محفظه های درایو داخلی است که می تواند حدود ۶ و ۱۰ محل قرارگیری درایو داخلی باشد .این تعداد عظیم از محفظه های درایو داخلی باعث می شود که این نوع قاب کامپیوتر برای ارتقا از جمله افزودن دیسک سخت اضافی ، CD \ DVD و سایر سخت افزارها انعطاف پذیر شود. موارد Full-tower برای سرورهای ارزان قیمت ، کاربران قدرت و علاقه مندان معمول بود. مورد های برج کامل نیز دیگر خیلی مورد پسند نیستند .

*** همراهان گرامی برای استعلام قیمت کیس کامپیوتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

خرید کیس کامپیوتر

قاب های میانی تاور بیشترین مورد مورد استفاده در رایانه است و از طراحی بسیار متداولی است. ارتفاع برای این نوع موارد ۴۵ تا ۶۰ سانتی متر است. این نوع کیس ها معمولاً شامل حدود ۲ تا ۴ جایگاه درایو داخلی و تعداد کمی محل قرارگیری درایوهای خارجی مانند دستگاه های خواننده CD \ DVD است .

مینی کیس معمولاً دارای ۲ یا ۳ جایگاه محرک داخلی هستند. ارتفاع این نوع کیس ها به طور معمول ۳۰ تا ۴۵ سانتی متر است. مشکل این مورد به دلیل اندازه امکان گسترش داخلی ندارد. این کیف رایانه در خانه برای افرادی استفاده می شود که بیشتر از فضای بروزرسانی شده به فضای خانه اهمیت می دهند.

***همراهان گرامی برای خرید قاب کیس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

انتخاب مورد خوب:
موارد بسیاری وجود دارد که ویژگی های مختلفی دارند. قبل از انتخاب پرونده ، باید مورد مناسب و مناسب خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید مکان را ذخیره کنید ، می توانید یک مورد کوچک ، یک مورد قابل حمل یا همه را در یک مورد انتخاب کنید. اگر می خواهید موردی داشته باشید که اتصالات یا ارتقا های زیادی داشته باشد ، می توانید از موارد برج (برج کامل یا متوسط برج) استفاده کنید. برخی افراد از کامپیوتر برای تماشای فیلم استفاده می کنند.

خرید کیس کامپیوتر اسمبل شده

 آنها ترجیح می دهند از کیس Apple iMac استفاده کنند زیرا این نوع دارای صفحه عریض بزرگ است که برای تماشای فیلم بسیار مناسب است. با این حال ، افراد دیگر برای انجام کارهای خود از رایانه استفاده می کنند و کیف کوچک iMac ، قاب قابل حمل یا برج داخلی اپل می تواند مناسب آنها باشد.

علاوه بر این ، بسیار مهم است که بدانید کدام شرکت ها رایانه ها و کیس هایی را ایجاد می کنند که بسیار محبوب هستند زیرا شرکت های معروف مانند HP ، Apple و دیگران ویژگی های کاملی را برای رایانه ها ایجاد می کنند. علاوه بر این ، یک مورد کامل به طراحی یا ظاهر مربوط نمی شود ، بلکه به نحوه کار اجزای موجود در قاب مربوط می شود.

خرید کیس کامپیوتر اداری

 به عنوان مثال ، طرفداران یک کار مهم دارند که خنک کردن سایر اجزا مانند پردازنده است. اگر فن ها خیلی خوب کار نکنند ، قطعات آسیب می بینند. علاوه بر این ، اندازه ها و شکل های مختلفی برای موارد وجود دارد ، بنابراین شما باید موردی را انتخاب کنید که از عوامل تشکیل دهنده مادربردها (ATX ، m-ATX ، ITX و سایر موارد) پشتیبانی کند.

خلاصه:
قاب کامپیوتر محفظه ای است که شامل بسیاری از اجزای مهم مانند مادربرد ، منبع تغذیه و سایر موارد است. نامهای مختلفی برای این قاب رایانه وجود دارد که برج ، واحد سیستم ، جعبه و نامهای دیگر هستند. علاوه بر این ، قاب کامپیوتر دارای مزایا و عملکردهای زیادی است ، به عنوان مثال از اجزای سازنده در برابر آلودگی و آسیب محافظت می کند.

خرید کیس کامپیوتر با قیمت ماسب

همچنین انواع مختلفی برای کیس های رایانه وجود دارد ، مانند انواع برج کامل ، برج میانی ، برج کوچک و انواع دیگر. قبل از انتخاب مورد مناسب ، باید بررسی کنید که آیا اجزا به خوبی کار می کنند یا خیر. همچنین موردی را انتخاب کنید که از فاکتورهای فرم مادربرد پشتیبانی کند.

منابع:
What Is a Computer Case
Computer case
What does computer case mean

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.