مقالات کیس کامپیوتر

بهترین کیس کامپیوتر برای آهنگسازی

خرید کیس کامپیوتر مخصوص آهنگسازی

اگر شما یک تولید کننده موسیقی هستید که می خواهید اولین استودیوی ضبط در منزل خود را تنظیم کنید ، یا ممکن است از لحاظ اقتصادی یا سرعت و عملکرد پردازنده بهتر از رایانه قدیمی خسته خود برای تولید موسیقی باشید ، چرا کامپیوتر دسک تاپ خود را نمی سازید؟ به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین رایانه را برای تولید موسیقی در اختیار دارید! در این مقاله ، ما راهنمایی و یک استراتژی برای ساخت کامپیوتر برای ساخت موسیقی ارائه می دهم. این باید در هزینه شما صرفه جویی کند و به شما کمک کند تا یک رایانه شخصی ارزان برای تولید موسیقی بسازید که با DAW شما به خوبی کار کند.

*** همراهان گرامی برای خرید کیس گیمینگ با مشاوران ما در ارتباط باشید. ***

خرید کیس کامپیوتر اسمبل شده

چرا باید خودتان یک کامپیوتر بسازید؟
تفاوت اساسی بین توان شما با لپ تاپ در مقابل رایانه رومیزی و / یا Mac یا PC وجود دارد. همچنین به جای گیر افتادن در یک سیستم خارج از قفسه که نمی توان آن را ارتقا داد ، پس انداز خواهید کرد. انواع رایانه های شخصی ارزان برای تولید موسیقی وجود دارد و مارک های مشهوری که بهترین رایانه ها را برای تولید موسیقی تولید می کنند ، Acer Aspire ، Dell Inspirion ، NVidia ، AMD و Intel Core هستند. اما … بیایید ساخت خود را بررسی کنیم!

*** همراهان گرامی برای استعلام قیمت کیس گیمینگ با کارشناسان ما تماس حصال فرمائید.***

ترس معمول این است که این مسئله بیش از حد پیچیده است یا ممکن است چیزی را بشکنید. من می خواهم بدون توجه به شما تشویق کنم – تا زمانی که صبور و محتاط باشید ، این علم موشک نیست! حتماً هنگام وارد کردن CPU از نیروی کمی استفاده کنید ، تا در جای دیگر مطالب را بخوانید و اصول خود را آموزش دهید.

خرید کیس کامپیوتر

اگر این نکات را دنبال کنید ، بسیار خوب عمل خواهید کرد. بنابراین ، چرا یک ضربه به آن نمی دهید و چیزی سفارشی برای نیازهای شخصی خود تهیه می کنید که هزینه آن نیز به مراتب کمتر از رایانه های از قبل ساخته شده است؟ این مواردی است که برای شروع باید بدانید.

*** همراهان گرامی برای خرید کیس گیمینگ ارزان با مشاوران ما در ارتباط باشید.***

اگر با سخت افزار کامپیوتر آشنا نیستید ، هنگام ساخت بهترین رایانه برای تولید موسیقی ، یادگیری چیزهای زیادی به نظر می رسد. با این حال ، بدست آوردن همه قطعات و کنار هم قرار دادن آنها بدون مشکل زیاد – حداقل با کمی صبر و حوصله – کاملاً ساده است.

شما باید تحقیق کنید و اجزای خود را بر اساس نظم خاصی انتخاب کنید ، که در زیر منعکس شده است. یعنی مادربرد ابتدا باید انتخاب شود زیرا روی همه موارد دیگر تأثیر می گذارد.

خرید کیس کامپیوتر مخصوص آهنگسازی

مادربرد:
مادربرد پایه است ، بنابراین با کیفیت بالا به این قسمت بروید که تمام اجزای دیگر متناسب است. آن را به عنوان زیرساختی در نظر بگیرید که اطلاعات از طریق آن بین سایر مولفه ها حرکت می کند. مادربرد مهمترین مولفه است زیرا نوع سوکت و دامنه سرعت (و در نتیجه ضد آینده بودن) CPU و RAM را که می توانید در سیستم خود و همچنین موارد دیگر استفاده کنید ، تعیین می کند.

*** همراهان گرامی برای خرید مادربرد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

ما مادربردهای ASUS یا Gigabyte را بسیار توصیه می کنیم ، زیرا آنها مدت مدیدی است که مادربردهای با کیفیتی تولید می کنند. ما در طول ۲۰ سال گذشته هر دو را بدون مشکل استفاده کرده ایم. مارک های دیگری نیز وجود دارد که ارزش بررسی را دارند ، اما نمی توانید با کیفیت این دو اشتباه کنید ، و هر دو صفحه گسترده ای را برای دامنه های مختلف قیمت تولید می کنند.

خرید مادربرد گیمینگ

فاکتور فرم:
سه عامل اصلی برای مادربردها وجود دارد: ATX ، micro ATX و mini ITX. من ATX یا micro ATX را توصیه می کنم زیرا mini ITX کاملاً کوچک است و گرچه ممکن است ارزان تر باشد اما خطر گرم شدن بیش از حد را دارد و این هیچ مزیتی ندارد مگر اینکه واقعاً فضای مورد استاندارد کامپیوتر را نداشته باشید.
*** همراهان گرامی برای خرید مادربرد ایسوس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

نیازی به گفتن نیست که mini ITX فقط ۲ اسلات RAM دارد ، این بدان معناست که افزودن RAM به عنوان یک نسخه بعدی گران تر است. این به این دلیل است که شما احتمالاً مجبور خواهید شد هر آنچه را که قبلاً دارید بیرون بیاورید و چوب های گران قیمت را جایگزین آن کنید. من در مورد RAM بیشتر توضیح خواهم داد.

خرید مادربرد ارزان قیمت

نوع سوکت:
اینها در طول سالها بسیار تغییر کرده است ، اگرچه همه چیز به دلیل قانون مور شروع به کند شدن می کند..

جدیدترین انواع سوکت های Intel و AMD تمرکز کنید. برای AMD AM4 سوکت فعلی و برای اینتل ، ۱۱۵۱ LGA/ سوکت H4 است.

پردازنده:

AMD در مقابل INTEL:

من شخصاً همیشه AMD را خریداری کرده ام زیرا قیمت آنها کمتر است و هیچ وقت با آنها مشکلی نداشته ام. برای تولید موسیقی (یا هر چیز دیگری ، واقعاً) من مزایای اضافی هزینه اضافی را نمی بینم و همیشه بیش از هر چیز گزاف بودن مارک سازی است.
*** همراهان گرامی برای خرید سی پی یو با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.***

خرید سی پی یو cpu

آخرین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که امکان خرید ارزانترین CPU مادربرد جدید شما وجود دارد و پس از یک سال ، به بهترین CPU مورد نیاز خود ارتقا می دهید. معمولاً در این مدت قیمت ها بسیار تغییر می کنند و ممکن است هزینه آن بیش از خرید گران قیمت قبلی نباشد.

فقط مطمئن باشید که می دانید با ارزانترین پردازنده مرکزی از نظر عملکرد به چه چیزی متعهد می شوید. اگر منابع خارجی را ضبط کنید مشکلی ایجاد نمی کند ، اما ممکن است با ابزارهای نمونه داخلی و در زمان اختلاط بیشتر بر شما تأثیر بگذارد.

***همراهان گرامی برای خرید CPU از ما مشاوره رایگان بگیرید.***

در مورد سرعت پردازنده ، من چیزی کمتر از ۳٫۰ گیگاهرتز ، و به همان اندازه هسته هایی که توانایی آن را دارید ، توصیه نمی کنم. AMD Ryzen خوب است. پردازنده apple mac Intel i5 یا i7 (باز هم برای سوکت LGA 1151) نیز باید کار کند – اما از i3 فاصله بگیرید مگر اینکه قصد دارید نسخه بعدی را ارتقا دهید.

خرید سی پی یو رایزن

فن ها:
اکثر پردازنده های مرکزی دارای یک فن هستند ، اما به روزرسانی کنید زیرا پردازنده تنها گرانترین ، مهمترین و احتمالاً بیش از حد گرم شدن و از بین رفتن به دلیل آن در رایانه شماست. خنک کننده مایع جذاب است زیرا در مقایسه با فن خوب کار می کند و ساکت است ، که برای ضبط بسیار مناسب است.

خرید فن سی پی یو

رم کامپیوتر:

انواع مختلفی از RAM وجود دارد از جمله ۲DDR ، ۳DDR و ۴DDR که با یکدیگر سازگار نیستند. نمی توانید از یک چوب ۲DDR با یک چسب ۳DDR استفاده کنید. همه چوب ها باید از یک نوع باشند. سطح جزئیات دیگری نیز وجود دارد. بعضی از ۳DDR (یا برای همین موضوع ۴DDR) سریعتر از بقیه است و از ۲ گیگابایت ، ۴ گیگابایت ، ۸ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت است.

*** همراهان گرامی برای خرید رم کامپیوتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.***

خرید رم کامپیوتر

قیمت ها ، اگر نه چیز دیگری ، شما را در اینجا راهنمایی می کنند. فقط بدانید که ممکن است دو سرعت یکسان هم بخرید زیرا در غیر این صورت فقط با دو سرعت پایین تر حرکت خواهید کرد. من توصیه می کنم از مارک مشابه و یک مجموعه RAM همسان استفاده کنید ، جایی که تمام مشخصات موجود در هر چوب یکسان است. در حقیقت ، RAM معمولاً از این طریق به صورت جفت فروخته می شود ، بنابراین نسبتاً آسان است. در غیر این صورت ، ممکن است با مشکلات سازگاری روبرو شوید که بر پایداری سیستم شما تأثیر می گذارد.

RAM با سایر اجزای ذکر شده در اینجا متفاوت است ، زیرا آسانترین و ارزانترین مولفه برای به روزرسانی است. همچنین در یک لپ تاپ ، این تنها مولفه ای است که می توانید آن را ارتقا دهید ، بنابراین فروشگاه های آجر و ملات زیادی سالهاست که آن را ذخیره می کنند.

خرید رم کامپیوتر ارزان قیمت

هر زمان که بیرون هستید ، یک چشم بزنید و به موارد پیشنهادی از نظر قیمت ، مارک و تمام مشخصات قابل یادآوری یا نوشتن نگاه کنید. اگر صبور باشید و پشتکار RAM و سایر خریدهای مولفه خود را داشته باشید ، کمی قبل از موعد سود برای دستیابی به بهترین معامله بعداً پرداخت می شود.

هارد دیسک:
دو نوع اصلی هارد وجود دارد: HDD (درایو دیسک سخت) و SSD (درایو حالت جامد). HDD ارزان تر و مکانیکی تر ، بسیار مستعد خرابی است. با این حال ، آنها تمام آنچه که ما مدت طولانی داشتیم هستند ، بنابراین اجازه ندهید که ترس در شما ایجاد شود. SSD ها برای انواع خاصی از عملکرد بسیار قابل اعتماد و بسیار سریع هستند ، به ویژه هنگامی که سیستم عامل (Windows) شما بوت می شود یا برای شما مشکل ایجاد می کند.

*** همراهان گرامی برای خرید هارد اینترنال با مشاوران ما در ارتباط باشید.***

خرید هارد کامپیوتر

SSD هایی وجود دارند که به طور سنتی از طریق کابل به مادربرد شما متصل می شوند ، اما SSD هایی نیز وجود دارند که مانند کارت صدا یا سایر وسایل جانبی به یکی از شکاف های کارت مادربرد متصل می شوند. HDD و SSD خارجی نیز وجود دارد.
*** همراهان گرامی برای خرید هارد SSD با مشاوران ما در ارتباط باشید.***

کاری که من انجام دادم و توصیه می کنم انجام دهید این است که یک SSD داخلی نسبتاً کوچک ، یک HDD داخلی و یک HDD خارجی (البته اگر بودجه شما این اجازه را می دهد).

خرید هارد ssd

کارت صدا:

از آنجا که در تلاش هستید بهترین رایانه را برای تولید موسیقی بسازید ، یک رابط صوتی USB خارجی مانند آنچه را که توسط Focusrite و Presonus ساخته شده دریافت خواهید کرد ، بنابراین کارت صدای داخلی شما مورد دوم است.

مادربرد شما به احتمال زیاد هم از طریق فیلم و هم از صدا برخوردار است و این ممکن است برای شما کافی باشد. اگر مادربرد شما چنین چیزی ندارد (بعید است) ، بد نیست که برای صرفه جویی در هزینه ، کارت کارت صدا تهیه نکنید. رابط صوتی خارجی شما دارای جک هدفون و خروجی برای مانیتورهای مجهز به منبع تغذیه شما خواهد بود.

خرید کارت صدا کامپیوتر

نتیجه :
امیدوارم در ساخت بهترین کامپیوتر برای تولید موسیقی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید! شما می توانید خیلی بیشتر از ساخت دوم هزینه کنید ، اما بازدهی کمتری را مشاهده خواهید کرد. نیازهای خاص شما به مرور آشکار خواهد شد ، بنابراین شما همچنین می توانید پس انداز اضافی را در صورت لزوم یا ارتقاء مورد نیاز خود به وضوح مشخص کنید. علاوه بر این ، شما احتمالاً می خواهید یک درایو خارجی به عنوان پشتیبان و / یا یک درایو داخلی دیگر و / یا فضای ذخیره سازی ابری برای همین منظور تهیه کنید.

منابع:
The best PC case 2021
The Best Computer Cases
Best Computer For Music Production

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.