نمایش 1–8 از 29 نتیجه

برای خرید قاب کیس خانگی کامپیوتر امروزه دیگر نیازی نیست که به سختی در سایت های مختلف یا کامپیوتری های شهر بدنبال کیس مورد نظر خود باشید و از این سایت به آن سایت یا از این مغازه به آن مغازه بروید. فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر گلکسی پیکسل این کار را برای شما بسیار راحت و آسان و در عین حال امن کرده است. خرید قاب کیس خانگی یکی از نیاز های خانواده هایی می باشد که امروزه نیاز دارند برای داخل خانه خود یک کیس کامپیوتر جمع آوری کنند. برای خرید قاب و بدنه کیس خانگی کامپیوتر میتوانید به فروشگاه گلکسی پیکسل مراجعه و انتخاب و خرید نمایید.

قاب کیس کامپیوتر خانگی

قاب کیس خانگی کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارند؟

قاب کیس خانگی کامپیوتر یکی از قطعات لازم و اصلی برای جمع آوری یک کیس کامپیوتر می باشد، قاب و بدنه کیس کامپیوتر در واقع پایه و بیس نصب مادربرد و سایر قطعات و سخت افزار کامپیوتر می باشد. کیس های خانگی کامپیوتر معمولا قیمت پایینتری نسبت به سایر کیس ها مانند کیس گیمینگ یا کیس اداری دارند. دلیل این قیمت پایینتر طراحی ساده و کاربردی کیس، سایز مناسب و معمولی و نداشتن امکانات اضافی ای می باشد که در سایر کیس ها موجود است. شما میتوانید از قسمت پایین و ادامه این مقاله از سایت گلکسی پیکسل نسبت به خرید قاب کیس خانگی خود اقدام نمایید و از این طریق نیاز خود را به سرعت و با آسودگی خاطر رفع نمایید.

فضای داخلی قاب و بدنه کیس کامپیوتر

تفاوت قاب کیس های گیمینگ و خانگی در چیست؟

قاب کیس های خانگی از مشخصات و طراحی پایه ای برخوردار می باشند و از داشتن امکانات اضافی ای همچون داشتن پنجره های مشبک تهویه رو به بیرون، یا طراحی داخلی و خارجی خاصی برخوردار نیستند. بنابر این قیمت این نوع کیس ها بصورت قابل توجهی از سایر قاب و بدنه های کیس کامپیوتر مناسب تر می باشد. دقت نمایید که کیس های خانگی با توجه به مشخصات و امکانات پایه ای که دارند برای استفاده های سطح بالاتر مانند اداری یا گیمینگ نیز میتوانند استفاده شوند اما بصورت عمومی برای تهیه یک کیس گیمینگ از قاب مناسب آن کیس استفاده می شود.