نمایش 1–8 از 29 نتیجه

امروزه با توجه به سریعتر شدن زندگی های روزمره و پیشرفت سریع تکنولوژی های مدرن، بسیاری از مردم برای تهیه یک کیس کامپیوتر بدنبال انتخاب و خرید یک به یک قطعات کامپیوتر خود نمی روند و معمولا یک کیس اسمبل شده تهیه می کنند. اما در این بین هنوز هم هستند کسانی که برای تهیه کیس کامپیوتر مورد نظر خود با توجه به تجربه و تسلط به امور فنی و سخت افزاری و کامپیوتری که دارند به دنبال پیدا کردن قطعات مناسب کیس کامپیوتر خود هستند. برخی شرکت ها و ادارات در کشور نیز با شرکت های کامپیوتری یا مهندس فنی کامپیوتر خود برای انجام امور فنی کامپیوتر یا تهیه کامپیوتر دارای قرارداد می باشند. برای خرید قاب و بدنه کیس اداری کامپیوتر میتوانید به فروشگاه گلکسی پیکسل مراجعه و انتخاب و خرید نمایید.

قاب و بدنه کیس اداری کامپیوتر

قاب کیس اداری کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارند؟

شرکت ها و ادارات برای تهیه کیس کامپیوتر به اولین چیزی که باید توجه داشته باشند تهیه یک قاب کیس اداری است. کیس های اداری کامپیوتر نسبت به کیس های گیمینگ قیمتی کمتر و نسبت به کیس های خانگی کمی قیمتی بالاتر دارند. قاب کیس های اداری معمولا در کنار قاب کیس های خانگی از مشخصات و طراحی های پایه و در عین حال بروزی بهره می برند. کیس های اداری با توجه به عدم فعالیت های سنگین گیمینگ و نداشتن کارت گرافیک و پردازنده قدرتمند نیازی به داشتن فضای بیشتر و یا داشتن پنجره های مشبک برای ارتباط با هوای بیرون کیس یا نصب فن کیس ندارند و مشکلی برایشان به وجود نمی آید.

قاب کیس اداری کامپیوتر

تفاوت قاب کیس های گیمینگ و اداری در چیست؟

کیس های گیمینگ همانطور که از اسمشان مشخص است دارای طراحی ظاهری و عملکردی خاصی می باشند و معمولا از بروزترین طراحی ها در آن ها استفاده شده است، در کیس های اداری برخلاف کیس های گیمینگ به دلیل نداشتن و عدم نیاز به سیستمی قدرتمند مانند کیس های گیم نیازی به داشتن فضای خاص و بیشتری برای تهویه هوا داخلی کیس ندارند. اما به طور معمول امکان دارد کیس های اداری دارای سوکت های مانیتور،usb  و یا پورت های شبکه بیشتری نسبت به سایر کیس ها باشند. برای خرید قاب کیس اداری کامپیوتر از گلکسی پیکسل میتواند در ادامه این صفحه و پایین این بخش به محصولات قاب و بدنه کیس اداری نیز نگاهی بیاندازید و قاب کیس اداری مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.