مشاهده همه 5 نتیجه

هارد اینترنال 1 ترابایت: هارد اینترنال کامپیوتر قطعا یکی از بهترین و مهم ترین قطعات کامپیوتر شما هستند که قطعا همه شما کارایی آن را می دانید.حافظه های سیستم شما، مهم ترین بخش سیستم شما هستند و بدون وجود آنها، سیستم شما حتی روشن نمی شود. در ادامه این مقاله در گلکسی پیکسل به بررسی بیشتر این نوع از هارد های اینترنال 1 ترابایت ای می پردازیم.

یک کامپیوتر ممکن است بتواند بدون CPU یا کارت گرافیک روشن شود اما کاری نکند؛ اما هارد های اینترنال و رم شما، مهم ترین بخش های سیستم هستند. بدون این دو قطعه اگر در سیستم شما حضور نداشته باشند، سیستم شما حتی روشن هم نخواهد شد.

حافظه های سیستم شما که در کار کامپیوتر بسیار مهم هستند عبارتند از رم و هارد Internal شما. رم شما حافظه موقتی است که در زمان روشن بودن کامپیوتر شروع به فعالیت می کند و همه برنامه هایی که باز هستند و اجرا می شوند، روی این قطعه می روند و هارد های اینترنال نیز محل ذخیره سازی همه چیز هستند. هارد داخلی شما همه چیز را در خود نگه می دارد و بدون آن سیستم شما نمی تواند روشن شود.

هارد اینترنال 1 ترابایت چیست؟ | هارد اقتصادی 1 ترابایتی

هارد های اینترنال همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین قطعات کامپیوتر شما هستند و اهمیت زیادی در عملکرد سیستم دارند. همانطور که میدانید هارد ها، حجم ها و سایز های مختلفی دارند و این موضوع باعث می شود که افراد در خرید آنها کمی مشکل داشته باشند.

به هر حال آدم وقتی میخواهد یک هارد برای سیستم خود بخرد نمی داند که هارد 500 گیگ بخرد، 1 ترابایت یا حتی دو ترا.

انتخاب حجم مناسب برای هارد های اینترنال سیستم، یکی از انتخاب های سختی است که شما باید انجام دهید و تعیین کنید که در آینده به 1 ترابایت فضا برای اطلاعات خود احتیاج دارید و یا نیاز به فضای بیشتری خواهید داشت.

در میان حجم های مختلف، هارد های اینترنال 1 ترابایتی، طرفداران بیشتری دارند. چون معمولا انقدر فضا دارند که کار های معمولی مصرف کننده را انجام بدهند و فضا کم نیاورند.

در عین حال، معمولا یک هارد اینترنال 1 ترابایت قیمت مناسبی نیز دارد و این موضوع معمولا باعث می شود که افراد بسیار زیادی از این هارد ها استفاده کنند و برای خود از این هارد ها تهیه می کنند.

قیمت هارد اینترنال 1 ترابایت چقدر است؟

قیمت محصولی که قصد خرید آن را داریم، معمولا یکی از مهم ترن معیار هایی است که به آن دقت می کنیم. همانطور که گفتیم معمولا هارد Internal 1 ترابایتی، قیمتی مناسب دارد که بیشتر افراد توانایی تهیه کردن آن را دارند و این موضوع باعث می شود که این هارد ها بیشتر از دسته های دیگر هارد، فروش بروند.

اگر به دنبال خرید یک هارد اینترنال 1 ترابایت ارزان قیمت را دارید؛ میتوانید خرید خود را در وب سایت گلکسی پیکسل انجام دهید و هارد مورد نظر را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی گلکسی پیکسل تمام سعی خود را بر این داشته است که برای شما مشتریان عزیز بهترین شرایط و محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را تهیه و ارائه نماید.

انواع هارد اینترنال

انواع هارد اینترنال

هارد های مختلف معمولا در دو دسته هارد های HDD و هارد های SSD تقسیم بندی می شوند. هارد های HDD یا Hard Disk Drive همان هارد های ساده ای هستند که قیمت های مناسب و پایینی دارند و در عین حال، کیفیتشان نیز معمولی است.

این هارد ها سرعت نسبتا پایینی دارند و طرز کارشان این است که دیسک سختی باید در داخل آنها بچرخد و اطلاعات مختلف روی این دیسک نوشته می شوند.

هارد های SSD نیز که مخفف عبارت Solid State Drive هستند که روش کار متفاوت تری دارند. هارد های اس اس دی به طوری هستند که بیشتر به حافظه فلش شباهت دارند.

یک مجموعه از تراشه ها هستند و در کنار هم یک حافظه SSD را تشکیل می دهند. سرعت هارد های SSD چندین برابر هارد های معمولی است و به واسطه کیفیت و سرعت بالاترشان، قیمت بالاتری نیز دارند.

خرید هارد اینترنال 1 ترابایت

اگر قصد خرید هارد اینترنال 1 ترابایت دارید و بر اساس نیاز ها و علایق انتخاب کرده اید که هارد HDD می خواهید یا SSD، می توانید خرید هارد خود را در گلکسی پیکسل؛ مرجع خرید تجهیزات کامپیوتر؛ انجام دهید و هارد Internal 1 ترابایت مورد نظر خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری فرمایید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید.