نمایش 1–8 از 84 نتیجه

امروزه مانیتور های گیمینگ جولان بسیاری در بازار قطعات و لوازم گیمینگ کامپیوتر می دهند. گیمر ها امروزه با توجه به بازی های تخصصی که دارند و بسیاری نیز استریمر گیم در شبکه های اجتماعی هستند و رسما گیم به کار آنها تبدیل شده است نیازمند قطعاتی اختصاصی برای کیس گیمینگ خود هستند.

در ادامه این مقاله ما در گلکسی پیکسل در مورد خرید مانیتور گیمینگ ارزان در گلکسی پیکسل با شما صحبت خواهیم کرد.

مانیتور گیمینگ؛ نیاز هر گیمر حرفه ای

خرید مانیتور گیمینگ ارزان

گیمر ها امروزه همانطور که گفتیم بسیار زیاد شده اند. بازی های بسیاری که سالانه توسط کمپانی های بازی سازی ساخته و منتشر می شوند. استریم گیم که امروزه به یکی از پرطرفدار ترین روش های کسب درآمد از طریق بازی کردن شمره می شود. گیم نت ها و کلوب های تخصصی گیمینگ و مسابقات جهانی و منطقه ای گیمینگ ، همه و همه دست به دست یکدیگر داده اند که استفاده از مانیتور های گیمینگ را بسیار بالا ببرند.

بنابر این همانطور که می دانید پس از یک کارت گرافیک و کیس گیمینگ مناسب بسیاری از گیمر ها به دنبال مانیتور های مخصوص بازی و گیم می روند. مانیتور های گیمینگ را در ایران عمدتا برند های خاصی همچون MSI ، ASUS ، AOC و جی پلاس تولید می کنند.

اهمیت مانیتور گیمینگ برای گیمر ها

اهمیت مانیتور و صفحه نمایش مخصوص بازی برای گیمر ها امروزه به قدری است که می توان آن را پس از گرافیک و کیس گیمینگ در رتبه سوم قرار داد. مانیتور های گیمینگ با نورپردازی های RGB ، صفحه نمایش های گاها خمیده ، رزولوشن های بسیار بالا و سرعت تاخیر تصویر بسیار پایین و Refresh rate های بالا چشم و دل هر گیمری را با خود می برد.

یکی دیگر از اهمیت های مانیتور های گیمینگ استاندارد بودن آنها و گاها فرااستاندارد بودن آنهاست!

بسیاری از مانیتور های خانگی و اداری از استاندارد های خانگی و اداری بهره می برند و حد خود کیفیت قابل قبول و یا خوبی دارند. اما مانیتور گیمینگ نیز برای خود استاندارد های گیمینگ را دارد. مانیتور های گیمینگ می توانند طراحی بسیار زیبا و چشم نوازی داشته باشند ، از ویژگی هایی همچون Anti Glare و یا رفرش ریت بالا بهره ببرند.

قیمت مانیتور گیمینگ؛ از گیمینگ ارزان تا چشم نواز های گران قیمت

قیمت مانیتور های گیمینگ یکی دیگر از سوالات بسیاری از مردم است که در مورد این مانیتور ها اطلاع پیدا می کنند یا به دنبال خرید مانیتور گیمینگ ارزان هستند. مانیتور های گیمینگ می توانند با توجه به مشخصات خود از قیمت های ارزان ، متوسط و یا گران قیمتی برخوردار باشند.

مانیتور های عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی گلکسی پیکسل با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و برند هایی معتبر تهیه می شوند و به دست شما مشتریان عزیز می رسند. هدف ما در فروشگاه قطعات کامپیوتر گلکسی پیکسل جلب رضایت شما مشتریان عزیز و حفظ اعتماد شما است.