مشاهده همه 2 نتیجه

مانیتور های سامسونگ به دلیل کیفیت بسیار بالا و حس آرامش و اطمینان خریدار از دیرباز شهره عام و خاص بوده اند، این مانیتور ها از تکنولوژی ای به تکنولوژی بعدی منتقل شدند. از HD به FHD از مانیتور های 12 اینچ به مانیتور سامسونگ 19 اینچ و سایز های بزرگتری همچون 24 اینچ رسیدیند.

ما در این مقاله در سایت فروش قطعات و مانیتور کامپیوتر گلکسی پیکسل به معرفی مانیتور های سامسونگ 19 اینچ خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

چرا مانیتور 19 اینچ سامسونگ محبوب شده است؟

محبوبیت مانیتور های سامسونگ 19 اینچ، به حس اقتصادی بودن آنها در کنار کیفیت بالا آنها بر میگردد ، مانیتور های سایز بالاتر یا بسیار گران تر و با امکانات اضافی هستند یا به دلیل بزرگی به استفاده بسیاری از ادارات و کسب و کارها نمی آیند. مانیتور های 19 اینچ در کنار کیفیت خوبی که دارند قیمت بسیار اقتصادی هم دارند. کیفیت این نوع از مانیتور ها بیشتر به هماهنگ بودن قطعات آنها و کیفیت صفحه آنها بر میگردد.

مشخصات مانیتور های 19 اینچ سامسونگ

این مدل از مانیتور های 19 اینچی SAMSUNG عمدتا از زمان پاسخگویی بسیار پایین درحد 5 میلی ثانیه و زاویه دیدی بالا با حدود 160-170 درجه برخوردار هستند که مقدار مناسبی به حساب می آیند. از لحاظ شکل ظاهری هم این مانیتور ها با طراحی بسیار زیبا و در عین حال ساده ای طراحی شده اند و بسیاری از این نوع مانیتورها با پنل تخت در بازار کامپیوتر و در فروشگاه اینترنتی گلکسی پیکسل عرضه شده است.

مشخصات دیگری که امکان دارد بسته به مدل مانیتور در هریک در نسخه های مختلف وجود داشته باشد یا نداشته باشد را در لیست زیر برایتان به نمایش گذاشته ایم که میتوانید مشاهده فرمایید:

  • قیمت و مشخصات اقتصادی
  • طراحی و زیبایی بسیار چشمگیر
  • زاویه دید بسیار گسترده و مناسب
  • درگاه های متنوع ورودی و خروجی و VGA
  • حالت Eye Saver به جهت محافظت از چشم و جلوگیری از خستگی چشم

قیمت مانیتور سامسونگ 19 اینچ | Samsung 19-inch monitor

قیمت این نوع از مانیتور های سامسونگ به از سایز 19 اینچ و امکانات بسیاری بهره می برند معمولا در بازار بسیار اقتصادی و مناسب است.

قیمت حدودی مانیتور سامسونگ 19 اینچی معمولا در بازار و در سایت فروشگاه گلکسی پیکسل در حال حاضر بین 3 تا 7 میلیون است. درصورتی که نیازمند این هستید که از موجود و قیمت این مانیتور 19 اینچ سامسونگ مطلع شوید میتوانید در پایین این مقاله در گلکسی پیکسل به مشاهده موجودی و قیمت این مانیتور ها توجه بفرمایید.